108-333FS
pregled izdelka
Številka dela: 108-333FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 45MA 13 OHM SMD
Podatkovni listi: 108-333FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 108-333FS
Številka dela 108-333FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 45MA 13 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6691 pcs Podatkovni list 108-333FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108-333FS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 12MHz
natančen opis 33µH Unshielded Inductor 45mA 13 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Trenutna ocena 45mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
108-273H
108-273H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD
Na zalogi: 12945 pcs
Prenesi: 108-273H.pdf
RFQ
108-333JS
108-333JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33UH 45MA 13 OHM SMD
Na zalogi: 16035 pcs
Prenesi: 108-333JS.pdf
RFQ
108-273K
108-273K
Prenesi: 108-273K.pdf
108-333HS
108-333HS
Prenesi: 108-333HS.pdf
108-333G
108-333G