103R-820KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103R-820KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 82NH 675MA 212 MOHM
Podatkovni listi: 103R-820KS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-820KS
Številka dela 103R-820KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 82NH 675MA 212 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22586 pcs Podatkovni list 103R-820KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 34 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-820KS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 82nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 915MHz
natančen opis 82nH Unshielded Inductor 675mA 212 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 212 mOhm Max
Trenutna ocena 675mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-821FS
103R-821FS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM
Na zalogi: 5163 pcs
Prenesi: 103R-821FS.pdf
RFQ
103R-821F
103R-821F
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 7305 pcs
Prenesi: 103R-821F.pdf
RFQ
103R-682K
103R-682K
Opis: FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM
Prenesi: 103R-682K.pdf
103R-820J
103R-820J
Opis: FIXED IND 82NH 675MA 212 MOHM
Prenesi: 103R-820J.pdf
103R-820K
103R-820K