103R-821HS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103R-821HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM
Podatkovni listi: 103R-821HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-821HS
Številka dela 103R-821HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10727 pcs Podatkovni list 103R-821HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 22 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-821HS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 820nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 160MHz
natančen opis 820nH Unshielded Inductor 430mA 530 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 530 mOhm Max
Trenutna ocena 430mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
103R-821K
103R-821K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM
Na zalogi: 25351 pcs
Prenesi: 103R-821K.pdf
RFQ
103R-821FS
103R-821FS
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 5163 pcs
Prenesi: 103R-821FS.pdf
RFQ
103R-821KS
103R-821KS
Prenesi: 103R-821KS.pdf
103R-821H
103R-821H