103R-682JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103R-682JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM
Podatkovni listi: 103R-682JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-682JS
Številka dela 103R-682JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19340 pcs Podatkovni list 103R-682JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 22 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-682JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 50MHz
natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 210mA 2.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max
Trenutna ocena 210mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
103R-820K
103R-820K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82NH 675MA 212 MOHM
Na zalogi: 22171 pcs
Prenesi: 103R-820K.pdf
RFQ
103R-682J
103R-682J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM