103R-151F
pregled izdelka
Številka dela: 103R-151F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM
Podatkovni listi: 103R-151F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-151F
Številka dela 103R-151F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7775 pcs Podatkovni list 103R-151F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 25 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-151F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 650MHz
natančen opis 150nH Unshielded Inductor 745mA 175 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 175 mOhm Max
Trenutna ocena 745mA Tok - nasičenost -