103R-150JS
pregled izdelka
Številka dela: 103R-150JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD
Podatkovni listi: 103R-150JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-150JS
Številka dela 103R-150JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18340 pcs Podatkovni list 103R-150JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 55 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-150JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 15nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 2.2GHz
natančen opis 15nH Unshielded Inductor 1.11A 78 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 78 mOhm Max
Trenutna ocena 1.11A Tok - nasičenost -