103R-123JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103R-123JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 12UH 160MA 3.8 OHM SMD
Podatkovni listi: 103R-123JS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-123JS
Številka dela 103R-123JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 12UH 160MA 3.8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19419 pcs Podatkovni list 103R-123JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 25 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-123JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 12µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 35MHz
natančen opis 12µH Unshielded Inductor 160mA 3.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max
Trenutna ocena 160mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-123HS
103R-123HS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 160MA 3.8 OHM SMD
Na zalogi: 9911 pcs
Prenesi: 103R-123HS.pdf
RFQ
103R-123K
103R-123K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 26470 pcs
Prenesi: 103R-123K.pdf
RFQ
103R-150K
103R-150K
Opis: FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD