103R-151GS
pregled izdelka
Številka dela: 103R-151GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM
Podatkovni listi: 103R-151GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-151GS
Številka dela 103R-151GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7693 pcs Podatkovni list 103R-151GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 25 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-151GS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 650MHz
natančen opis 150nH Unshielded Inductor 745mA 175 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 175 mOhm Max
Trenutna ocena 745mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-151G
103R-151G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM
Na zalogi: 8840 pcs
Prenesi: 103R-151G.pdf
RFQ
103R-151FS
103R-151FS
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 5206 pcs
Prenesi: 103R-151FS.pdf
RFQ
103R-150M
103R-150M
Opis: FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD
Prenesi: 103R-150M.pdf
103R-151K
103R-151K