103-471FS
API DelevanAPI Delevan
103-471FS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-471FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM
Podatkovni listi: 103-471FS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-471FS
Številka dela 103-471FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5284 pcs Podatkovni list 103-471FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 22 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-471FS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 215MHz
natančen opis 470nH Unshielded Inductor 610mA 260 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Trenutna ocena 610mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103-470M
103-470M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47NH 820MA 145 MOHM
Na zalogi: 28620 pcs
Prenesi: 103-470M.pdf
RFQ
103-471F
103-471F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM
Na zalogi: 6378 pcs
Prenesi: 103-471F.pdf
RFQ
103-470K
103-470K