103-471HS
API DelevanAPI Delevan
103-471HS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-471HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM
Podatkovni listi: 103-471HS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-471HS
Številka dela 103-471HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10743 pcs Podatkovni list 103-471HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 22 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-471HS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 215MHz
natančen opis 470nH Unshielded Inductor 610mA 260 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Trenutna ocena 610mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103-471K
103-471K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM
Na zalogi: 27156 pcs
Prenesi: 103-471K.pdf
RFQ
103-471GS
103-471GS
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 8145 pcs
Prenesi: 103-471GS.pdf
RFQ
103-471J
103-471J
Prenesi: 103-471J.pdf
103-471H
103-471H
Prenesi: 103-471H.pdf
103-471JS
103-471JS
Prenesi: 103-471JS.pdf
103-471F
103-471F
Prenesi: 103-471F.pdf
103-470MS
103-470MS
Opis: FIXED IND 47NH 820MA 145 MOHM
Prenesi: 103-470MS.pdf
Opis: FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM
Prenesi: 103-472F.pdf
103-472FS
103-472FS
Prenesi: 103-472FS.pdf
Prenesi: 103-471FS.pdf
103-471G
103-471G
Prenesi: 103-471G.pdf
103-471KS
103-471KS
Prenesi: 103-471KS.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%