103-470KS
API DelevanAPI Delevan
103-470KS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-470KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 47NH 820MA 145 MOHM
Podatkovni listi: 103-470KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-470KS
Številka dela 103-470KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 47NH 820MA 145 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21282 pcs Podatkovni list 103-470KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 42 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-470KS TR
103-470KSTR
103-470KTR
103470KS
DN03470TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 47nH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.22GHz natančen opis 47nH Unshielded Inductor 820mA 145 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 145 mOhm Max Trenutna ocena 820mA