1025R-22G
pregled izdelka
Številka dela: 1025R-22G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 620MA 180 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije 1025R-22G
Številka dela 1025R-22G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.2UH 620MA 180 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68570 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1025R
Ocene - Q @ Frek 25 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1025R-22G TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 150MHz
natančen opis 1.2µH Unshielded Molded Inductor 620mA 180 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Trenutna ocena 620mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1025R-20F
1025R-20F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 390MA 1 OHM TH
Na zalogi: 56346 pcs
Prenesi:
RFQ
1025R-22H
1025R-22H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 620MA 180 MOHM
Na zalogi: 101225 pcs
Prenesi:
RFQ
1025R-22K
1025R-22K