1025R-20F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1025R-20F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 390MA 1 OHM TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1025R-20F
Številka dela 1025R-20F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 390MA 1 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56346 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1025R
Ocene - Q @ Frek 25 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1025R-20F TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 230MHz
natančen opis 1µH Unshielded Molded Inductor 390mA 1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 390mA Tok - nasičenost -