1025R-24F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1025R-24F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 560MA 220 MOHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1025R-24F
Številka dela 1025R-24F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 560MA 220 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55439 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1025R
Ocene - Q @ Frek 28 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1025R-24F TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 140MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Molded Inductor 560mA 220 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Trenutna ocena 560mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1025R-24H
1025R-24H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 560MA 220 MOHM
Na zalogi: 91507 pcs
Prenesi:
RFQ
1025R-22K
1025R-22K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 620MA 180 MOHM
Na zalogi: 91310 pcs
Prenesi:
RFQ
1025R-20K
1025R-20K
Opis: FIXED IND 1UH 390MA 1 OHM TH
1025R-24J
1025R-24J
1025R-24G
1025R-24G
1025R-24K
1025R-24K