1008R-332G
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-332G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM
Podatkovni listi: 1008R-332G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-332G
Številka dela 1008R-332G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25427 pcs Podatkovni list 1008R-332G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-332G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 60MHz
natančen opis 3.3µH Unshielded Inductor 398mA 950 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 950 mOhm Max
Trenutna ocena 398mA Tok - nasičenost -