1008R-331F
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-331F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330NH 954MA 165 MOHM
Podatkovni listi: 1008R-331F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-331F
Številka dela 1008R-331F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 954MA 165 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23525 pcs Podatkovni list 1008R-331F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-331F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 300MHz
natančen opis 330nH Unshielded Inductor 954mA 165 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 165 mOhm Max
Trenutna ocena 954mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008R-330K
1008R-330K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33NH 1.105A 100 MOHM
Na zalogi: 53148 pcs
Prenesi: 1008R-330K.pdf
RFQ
1008R-273J
1008R-273J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 146MA 7 OHM SMD
Na zalogi: 59265 pcs
Prenesi: 1008R-273J.pdf
RFQ
1008R-331H
1008R-331H
Opis: FIXED IND 330NH 954MA 165 MOHM
Prenesi: 1008R-331H.pdf
1008R-331K
1008R-331K