1008R-333F
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-333F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008R-333F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-333F
Številka dela 1008R-333F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21157 pcs Podatkovni list 1008R-333F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-333F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 13MHz
natančen opis 33µH Unshielded Inductor 135mA 8 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max
Trenutna ocena 135mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008R-332J
1008R-332J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM
Na zalogi: 56518 pcs
Prenesi: 1008R-332J.pdf
RFQ
1008R-332K
1008R-332K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 56117 pcs
Prenesi: 1008R-332K.pdf
RFQ
1008R-331K
1008R-331K
Opis: FIXED IND 330NH 954MA 165 MOHM