1008R-221G
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-221G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 1.055A 135 MOHM
Podatkovni listi: 1008R-221G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-221G
Številka dela 1008R-221G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 1.055A 135 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24783 pcs Podatkovni list 1008R-221G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-221G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 450MHz
natančen opis 220nH Unshielded Inductor 1.055A 135 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 135 mOhm Max
Trenutna ocena 1.055A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008R-183K
1008R-183K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 173MA 5 OHM SMD
Na zalogi: 47371 pcs
Prenesi: 1008R-183K.pdf
RFQ
1008R-221F
1008R-221F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 1.055A 135 MOHM
Na zalogi: 20427 pcs
Prenesi: 1008R-221F.pdf
RFQ
1008R-221J
1008R-221J
Prenesi: 1008R-221J.pdf
1008R-220K
1008R-220K
Opis: FIXED IND 22NH 1.235A 80 MOHM