1008R-183J
API DelevanAPI Delevan
1008R-183J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-183J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 173MA 5 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008R-183J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-183J
Številka dela 1008R-183J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 173MA 5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48424 pcs Podatkovni list 1008R-183J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 1008R-183J TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 18µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 19MHz natančen opis 18µH Unshielded Inductor 173mA 5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5 Ohm Max Trenutna ocena 173mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008R-182H
1008R-182H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 457MA 720 MOHM
Na zalogi: 34832 pcs
Prenesi: 1008R-182H.pdf
RFQ
1008R-221F
1008R-221F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 1.055A 135 MOHM
Na zalogi: 20427 pcs
Prenesi: 1008R-221F.pdf
RFQ
1008R-183K
1008R-183K
Opis: FIXED IND 18UH 173MA 5 OHM SMD