1008R-183H
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-183H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 173MA 5 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008R-183H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-183H
Številka dela 1008R-183H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 173MA 5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32544 pcs Podatkovni list 1008R-183H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-183H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 19MHz
natančen opis 18µH Unshielded Inductor 173mA 5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 5 Ohm Max
Trenutna ocena 173mA Tok - nasičenost -