1008R-103F
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-103F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008R-103F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-103F
Številka dela 1008R-103F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21375 pcs Podatkovni list 1008R-103F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-103F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 28MHz
natančen opis 10µH Unshielded Inductor 245mA 2.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max
Trenutna ocena 245mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008R-103K
1008R-103K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
Na zalogi: 54334 pcs
Prenesi: 1008R-103K.pdf
RFQ
1008R-101K
1008R-101K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 728MA 230 MOHM