1008R-103J
API DelevanAPI Delevan
1008R-103J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-103J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008R-103J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-103J
Številka dela 1008R-103J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21772 pcs Podatkovni list 1008R-103J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena DN42008JDKR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 28MHz
natančen opis 10µH Unshielded Inductor 245mA 2.5 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max
Trenutna ocena 245mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008R-121G
1008R-121G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 1.225A 100 MOHM
Na zalogi: 30646 pcs
Prenesi: 1008R-121G.pdf
RFQ
1008R-103G
1008R-103G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
Na zalogi: 27616 pcs
Prenesi: 1008R-103G.pdf
RFQ
1008R-102K
1008R-102K
Opis: FIXED IND 1UH 685MA 320 MOHM SMD