1008R-102G
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-102G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 685MA 320 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1008R-102G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-102G
Številka dela 1008R-102G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 685MA 320 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24410 pcs Podatkovni list 1008R-102G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-102G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 125MHz
natančen opis 1µH Unshielded Inductor 685mA 320 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max
Trenutna ocena 685mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008R-101F
1008R-101F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 728MA 230 MOHM
Na zalogi: 21586 pcs
Prenesi: 1008R-101F.pdf
RFQ
1008R-103G
1008R-103G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
Na zalogi: 27616 pcs
Prenesi: 1008R-103G.pdf
RFQ
1008R-102K
1008R-102K
Opis: FIXED IND 1UH 685MA 320 MOHM SMD