1008-562H
pregled izdelka
Številka dela: 1008-562H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM
Podatkovni listi: 1008-562H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-562H
Številka dela 1008-562H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 38873 pcs Podatkovni list 1008-562H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008-562H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 44MHz
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 312mA 1.54 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 1.54 Ohm Max
Trenutna ocena 312mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008-681F
1008-681F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM
Na zalogi: 21076 pcs
Prenesi: 1008-681F.pdf
RFQ
1008-561J
1008-561J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 808MA 230 MOHM
Na zalogi: 55045 pcs
Prenesi: 1008-561J.pdf
RFQ
1008-562G
1008-562G
Opis: FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM
Prenesi: 1008-562G.pdf
1008-562K
1008-562K
Prenesi: 1008-562K.pdf
Prenesi: 1008-561G.pdf
Opis: FIXED IND 68NH 823MA 180 MOHM
Prenesi: 1008-680K.pdf
Prenesi: 1008-562F.pdf
1008-561H
1008-561H
Prenesi: 1008-561H.pdf
Prenesi: 1008-680J.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%