1008-680J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008-680J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68NH 823MA 180 MOHM
Podatkovni listi: 1008-680J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-680J
Številka dela 1008-680J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68NH 823MA 180 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 59188 pcs Podatkovni list 1008-680J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 25 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008-680J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 68nH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 1GHz
natančen opis 68nH Unshielded Inductor 823mA 180 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Trenutna ocena 823mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008-681H
1008-681H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM
Na zalogi: 40478 pcs
Prenesi: 1008-681H.pdf
RFQ
1008-562F
1008-562F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM
Na zalogi: 19990 pcs
Prenesi: 1008-562F.pdf
RFQ
Prenesi: 1008-562H.pdf
1008-561K
1008-561K
Opis: FIXED IND 560NH 808MA 230 MOHM
Prenesi: 1008-561K.pdf
Prenesi: 1008-681F.pdf
Prenesi: 1008-562K.pdf
1008-562G
1008-562G
Prenesi: 1008-562G.pdf
Prenesi: 1008-681G.pdf
1008-681J
1008-681J
Prenesi: 1008-681J.pdf
Opis: FIXED IND 68NH 823MA 180 MOHM
Prenesi: 1008-562J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%