1008-561J
pregled izdelka
Številka dela: 1008-561J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 808MA 230 MOHM
Podatkovni listi: 1008-561J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-561J
Številka dela 1008-561J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 808MA 230 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 55045 pcs Podatkovni list 1008-561J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008-561J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 195MHz
natančen opis 560nH Unshielded Inductor 808mA 230 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Trenutna ocena 808mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008-562J
1008-562J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM
Na zalogi: 62915 pcs
Prenesi: 1008-562J.pdf
RFQ
1008-562G
1008-562G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 31163 pcs
Prenesi: 1008-562G.pdf
RFQ
1008-561H
1008-561H
Opis: FIXED IND 560NH 808MA 230 MOHM
Prenesi: 1008-561H.pdf
1008-560K
1008-560K
Opis: FIXED IND 56NH 847MA 170 MOHM
Prenesi: 1008-560K.pdf
Prenesi: 1008-560J.pdf
Prenesi: 1008-562K.pdf
1008-561F
1008-561F
Prenesi: 1008-561F.pdf
Prenesi: 1008-561G.pdf
Prenesi: 1008-562F.pdf
Prenesi: 1008-562H.pdf
Opis: FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%