1008-560J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008-560J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56NH 847MA 170 MOHM
Podatkovni listi: 1008-560J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-560J
Številka dela 1008-560J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56NH 847MA 170 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 48937 pcs Podatkovni list 1008-560J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 25 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008-560J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 56nH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 1.11GHz
natančen opis 56nH Unshielded Inductor 847mA 170 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max
Trenutna ocena 847mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008-561K
1008-561K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 808MA 230 MOHM
Na zalogi: 55079 pcs
Prenesi: 1008-561K.pdf
RFQ
1008-473G
1008-473G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD
Na zalogi: 28050 pcs
Prenesi: 1008-473G.pdf
RFQ
1008-561F
1008-561F
Prenesi: 1008-561F.pdf
1008-561J
1008-561J
Prenesi: 1008-561J.pdf
Prenesi: 1008-473K.pdf
Prenesi: 1008-473J.pdf
Prenesi: 1008-561G.pdf
Prenesi: 1008-473F.pdf
Opis: FIXED IND 56NH 847MA 170 MOHM
1008-473H
1008-473H
Prenesi: 1008-473H.pdf
Prenesi: 1008-561H.pdf
Opis: FIXED IND 4.7UH 334MA 1.35 OHM
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%