1008-153J
API DelevanAPI Delevan
1008-153J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008-153J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 194MA 4 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008-153J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-153J
Številka dela 1008-153J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 194MA 4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 59645 pcs Podatkovni list 1008-153J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 1008-153J TR 500
DN08153JTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 21MHz natančen opis 15µH Unshielded Inductor 194mA 4 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max Trenutna ocena 194mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008-153K
1008-153K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 194MA 4 OHM SMD
Na zalogi: 56736 pcs
Prenesi: 1008-153K.pdf
RFQ
1008-152J
1008-152J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 548MA 500 MOHM
Na zalogi: 61597 pcs
Prenesi: 1008-152J.pdf
RFQ
1008-153G
1008-153G
Prenesi: 1008-153G.pdf
Opis: FIXED IND 180NH 1.119A 120 MOHM
Prenesi: 1008-181G.pdf
1008-153H
1008-153H
Prenesi: 1008-153H.pdf
Prenesi: 1008-152K.pdf
Prenesi: 1008-152H.pdf
Opis: FIXED IND 18NH 1.32A 70 MOHM SMD
1008-181F
1008-181F
Prenesi: 1008-181F.pdf
Prenesi: 1008-180J.pdf
Prenesi: 1008-153F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%