1008-152J
API DelevanAPI Delevan
1008-152J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008-152J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 548MA 500 MOHM
Podatkovni listi: 1008-152J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-152J
Številka dela 1008-152J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 548MA 500 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 61597 pcs Podatkovni list 1008-152J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 1008-152J TR 500
DN08152JTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 92MHz natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 548mA 500 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max Trenutna ocena 548mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008-151K
1008-151K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 1.168A 110 MOHM