1008-152H
pregled izdelka
Številka dela: 1008-152H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 548MA 500 MOHM
Podatkovni listi: 1008-152H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-152H
Številka dela 1008-152H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 548MA 500 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 31621 pcs Podatkovni list 1008-152H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008-152H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 92MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 548mA 500 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max
Trenutna ocena 548mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008-151J
1008-151J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 1.168A 110 MOHM
Na zalogi: 58797 pcs
Prenesi: 1008-151J.pdf
RFQ
1008-153G
1008-153G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 194MA 4 OHM SMD
Na zalogi: 24832 pcs
Prenesi: 1008-153G.pdf
RFQ
1008-151H
1008-151H
Prenesi: 1008-151H.pdf
1008-153F
1008-153F
Prenesi: 1008-153F.pdf
Prenesi: 1008-151G.pdf
Opis: FIXED IND 1.5UH 548MA 500 MOHM
Prenesi: 1008-152F.pdf
1008-151K
1008-151K
Prenesi: 1008-151K.pdf