0925-221H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0925-221H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM
Podatkovni listi: 0925-221H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-221H
Številka dela 0925-221H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 44984 pcs Podatkovni list 0925-221H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 47 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-221H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 330MHz
natančen opis 220nH Shielded Molded Inductor 545mA 150 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Trenutna ocena 545mA Tok - nasičenost 545mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925-183J
0925-183J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM TH
Na zalogi: 55883 pcs
Prenesi: 0925-183J.pdf
RFQ
0925-183K
0925-183K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 65967 pcs
Prenesi: 0925-183K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM TH
Prenesi: 0925-222K.pdf
Opis: FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM
Prenesi: 0925-221J.pdf
Opis: FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM TH
0925-223H
0925-223H
Opis: FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM TH
Prenesi: 0925-223H.pdf