0925-183H
pregled izdelka
Številka dela: 0925-183H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM TH
Podatkovni listi: 0925-183H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-183H
Številka dela 0925-183H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 42812 pcs Podatkovni list 0925-183H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 40 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-183H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 26MHz
natančen opis 18µH Shielded Molded Inductor 108mA 3.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max
Trenutna ocena 108mA Tok - nasičenost 108mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925-181K
0925-181K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM