0925-181H
pregled izdelka
Številka dela: 0925-181H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM
Podatkovni listi: 0925-181H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-181H
Številka dela 0925-181H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 47429 pcs Podatkovni list 0925-181H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 49 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-181H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 375MHz
natančen opis 180nH Shielded Molded Inductor 585mA 130 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Trenutna ocena 585mA Tok - nasičenost 585mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925-154H
0925-154H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM TH
Na zalogi: 21685 pcs
Prenesi: 0925-154H.pdf
RFQ
0925-181K
0925-181K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM
Na zalogi: 70327 pcs
Prenesi: 0925-181K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 1.8UH 217MA 950 MOHM