0925-222H
pregled izdelka
Številka dela: 0925-222H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM TH
Podatkovni listi: 0925-222H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925-222H
Številka dela 0925-222H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 36587 pcs Podatkovni list 0925-222H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925
Ocene - Q @ Frek 45 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925-222H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 95MHz
natančen opis 2.2µH Shielded Molded Inductor 202mA 1.1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Trenutna ocena 202mA Tok - nasičenost 202mA
Podobni izdelki
0925-184J
0925-184J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM TH
Na zalogi: 35546 pcs
Prenesi: 0925-184J.pdf
RFQ
0925-223K
0925-223K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM TH