ZPY6V2-TAP
Vishay Semiconductor Diodes Division
ZPY6V2-TAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZPY6V2-TAP
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE ZENER 6.2V 1.3W DO41
Podatkovni listi: ZPY6V2-TAP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ZPY6V2-TAP
Številka dela ZPY6V2-TAP Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE ZENER 6.2V 1.3W DO41 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2207071 pcs Podatkovni list ZPY6V2-TAP.pdf
Napetost - izolacija 1 Ohm Napetost - razčlenitev DO-41
Serija Automotive, AEC-Q101 RoHS Status Tape & Box (TB)
Moč - maks 1.3W Polarizacija DO-204AL, DO-41, Axial
Druga imena ZPY6V2TAP delovna temperatura 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca ZPY6V2-TAP Impedanca (Max) (Zzt) 6.2V
Razširjen opis Zener Diode 1.3W ±5% Through Hole DO-41 ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Konfiguracija diode 500nA @ 2V Opis DIODE ZENER 6.2V 1.3W DO41