ZPY62-TAP
Vishay Semiconductor Diodes Division
ZPY62-TAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZPY62-TAP
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE ZENER 62V 1.3W DO41
Podatkovni listi: ZPY62-TAP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ZPY62-TAP
Številka dela ZPY62-TAP Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE ZENER 62V 1.3W DO41 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1737636 pcs Podatkovni list ZPY62-TAP.pdf
Napetost - izolacija 60 Ohm Napetost - razčlenitev DO-41
Serija Automotive, AEC-Q101 RoHS Status Tape & Box (TB)
Moč - maks 1.3W Polarizacija DO-204AL, DO-41, Axial
Druga imena ZPY62TAP delovna temperatura 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca ZPY62-TAP Impedanca (Max) (Zzt) 62V
Razširjen opis Zener Diode 1.3W ±5% Through Hole DO-41 ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Konfiguracija diode 500nA @ 47V Opis DIODE ZENER 62V 1.3W DO41