MMP100FRE14R3
pregled izdelka
Številka dela: MMP100FRE14R3
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1% 1W MELF
Podatkovni listi: MMP100FRE14R3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MMP100FRE14R3
Številka dela MMP100FRE14R3 Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2026163 pcs Podatkovni list MMP100FRE14R3.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja MELF Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMP Odpornost 14.3 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0207 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 14.3 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film