MMP100FRE14R
pregled izdelka
Številka dela: MMP100FRE14R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1% 1W MELF
Podatkovni listi: MMP100FRE14R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MMP100FRE14R
Številka dela MMP100FRE14R Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1% 1W MELF Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2431042 pcs Podatkovni list MMP100FRE14R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja MELF Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serija MMP Odpornost 14 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0207 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 14 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Sestava Metal Film
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MMP100FRE147R
MMP100FRE147R
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 1W MELF
Na zalogi: 2282405 pcs
Prenesi: MMP100FRE147R.pdf
RFQ
MMP100FRE154K
MMP100FRE154K
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES SMD 1% 1W MELF
Na zalogi: 2321787 pcs
Prenesi: MMP100FRE154K.pdf
RFQ
MMP100FRE14R3
MMP100FRE14R3
Opis: RES SMD 1% 1W MELF