VES150PS48
XP PowerXP Power
VES150PS48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VES150PS48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC-DC EXTERNAL PSU, 150W, LEVEL
Podatkovni listi: VES150PS48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VES150PS48
Številka dela VES150PS48 Proizvajalec XP Power
Opis AC-DC EXTERNAL PSU, 150W, LEVEL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1430 pcs Podatkovni list VES150PS48.pdf
Napetost - izhod 48V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 6.66" L x 2.79" W x 1.56" H (169.2mm x 70.9mm x 39.6mm) Serija VES150 (150W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 150W
Polarizacija - Izhodni priključek Power DIN, 4 Pin
Druga imena 1470-4468 delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Brez porabe energije 150mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2 natančen opis 48V 150W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 3.12A Dolžina kabla 47.2" (1.20m)