VES120PS19
XP PowerXP Power
VES120PS19 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VES120PS19
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka EXTERNAL PSU, 120W, LEVEL VI
Podatkovni listi: VES120PS19.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VES120PS19
Številka dela VES120PS19 Proizvajalec XP Power
Opis EXTERNAL PSU, 120W, LEVEL VI Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1493 pcs Podatkovni list VES120PS19.pdf
Utež 1.3 lbs (589.7g) Napetost - izhod 19V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 6.61" L x 2.80" W x 1.48" H (168.0mm x 71.0mm x 37.2mm)
Serija VES120 (120W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 120W Polarizacija -
Izhodni priključek Power DIN, 4 Pin Druga imena 1470-3640
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 150mW (Max)
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2
natančen opis 19V 120W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 6.32A
Dolžina kabla 47.2" (1.20m) Odobritve CB, CCC, UL, GS