VCP24US15
XP PowerXP Power
VCP24US15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VCP24US15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 24W
Podatkovni listi: VCP24US15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VCP24US15
Številka dela VCP24US15 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 15V 24W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4774 pcs Podatkovni list VCP24US15.pdf
Utež 0.165 lb (74.84g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 2.91" L x 1.64" W x 0.98" H (73.8mm x 41.6mm x 24.8mm)
Serija VCP Moč (Watts) 24W
Paket / primer 5-DIP Module Druga imena 1470-2273
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve 2% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, SCP
Učinkovitost 81% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 1.6A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 1.6A Odobritve cUL, IEC, EN