VCP15US24
XP PowerXP Power
VCP15US24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VCP15US24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 15W
Podatkovni listi: VCP15US24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VCP15US24
Številka dela VCP15US24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6453 pcs Podatkovni list VCP15US24.pdf
Utež 0.088 lb (39.92g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 2.56" L x 1.50" W x 1.06" H (65.0mm x 38.0mm x 26.9mm)
Serija VCP Moč (Watts) 15W
Paket / primer 5-DIP Module Druga imena 1470-2267
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve 2% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, SCP
Učinkovitost 84% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 630mA 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 630mA Odobritve cUL, IEC, EN