SR10S3V3
XP PowerXP Power
SR10S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR10S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Podatkovni listi: SR10S3V3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR10S3V3
Številka dela SR10S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14387 pcs Podatkovni list SR10S3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod (Min) 4.75V
Napetost - Vhod (maks.) 18V Tip Linear Regulator Replacement
Velikost / dimenzija 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm) Serija SR
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tube
Paket / primer 3-SIP Module Druga imena 1470-2253-5
delovna temperatura -40°C ~ 60°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 87% natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 4.75V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 1A Nadzorne funkcije -
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SR110 B0G
SR110 B0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO204AL