SR10S2V5
XP PowerXP Power
SR10S2V5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR10S2V5
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 2.5V 3W
Podatkovni listi: SR10S2V5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR10S2V5
Številka dela SR10S2V5 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 2.5V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11977 pcs Podatkovni list SR10S2V5.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 2.5V Napetost - Vhod (Min) 4.75V
Napetost - Vhod (maks.) 18V Tip Linear Regulator Replacement
Velikost / dimenzija 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm) Serija SR
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tube
Paket / primer 3-SIP Module Druga imena 1470-2252-5
delovna temperatura -40°C ~ 60°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 87% natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 2.5V 1A 4.75V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 1A Nadzorne funkcije -
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SR110 R1G
SR110 R1G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO204AL
Na zalogi: 2262541 pcs
Prenesi: SR110 R1G.pdf
RFQ
SR10S3V3
SR10S3V3
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Na zalogi: 14387 pcs
Prenesi: SR10S3V3.pdf
RFQ
SR109HR0G
SR109HR0G
Opis: DIODE SCHOTTKY 90V 1A DO204AL
Prenesi: SR109HR0G.pdf
SR110 R0G
SR110 R0G
Prenesi: SR110 R0G.pdf
SR10S05
SR10S05
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 5W
Prenesi: SR10S05.pdf
SR10S1V8
SR10S1V8
Opis: DC DC CONVERTER 1.8V 2W
Prenesi: SR10S1V8.pdf
SR110 B0G
SR110 B0G
Prenesi: SR110 B0G.pdf
SR10S1V5
SR10S1V5
Opis: DC DC CONVERTER 1.5V 2W
Prenesi: SR10S1V5.pdf
SR10LG-G
SR10LG-G
Proizvajalci: Micrel / Microchip Technology
Opis: IC REG CONTROLLER SWITCH 8SOIC
Prenesi: SR10LG-G.pdf
SR110 A0G
SR110 A0G
Prenesi: SR110 A0G.pdf
SR110HA0G
SR110HA0G
Prenesi: SR110HA0G.pdf
SR109HR1G
SR109HR1G
Prenesi: SR109HR1G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%