SMC600PS24-C
XP PowerXP Power
XP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMC600PS24-C
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 600W
Podatkovni listi: SMC600PS24-C.pdf
Stanje zalog 219 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 219 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMC600PS24-C
Številka dela SMC600PS24-C Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 600W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 219 pcs Podatkovni list SMC600PS24-C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3000V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Serija SMC
Moč (Watts) 600W delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Učinkovitost 80% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 25A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 25A Odobritve CE