SMC600PS12-C
XP PowerXP Power
XP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMC600PS12-C
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 600W
Podatkovni listi: SMC600PS12-C.pdf
Stanje zalog 177 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 177 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMC600PS12-C
Številka dela SMC600PS12-C Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 600W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 177 pcs Podatkovni list SMC600PS12-C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3000V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Serija SMC
Moč (Watts) 600W delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Učinkovitost 80% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 50A 90 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 50A Odobritve CE