SHP650PS36-EF
XP PowerXP Power
SHP650PS36-EF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SHP650PS36-EF
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V 650W
Podatkovni listi: 1.SHP650PS36-EF.pdf2.SHP650PS36-EF.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 439 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 439 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SHP650PS36-EF
Številka dela SHP650PS36-EF Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 36V 650W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 439 pcs Podatkovni list 1.SHP650PS36-EF.pdf2.SHP650PS36-EF.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 9.18" L x 4.00" W x 2.50" H (233.2mm x 101.6mm x 63.5mm)
Serija SHP Moč (Watts) 650W
Druga imena 1470-2237 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 85% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 18A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 18A Odobritve CB