SHP350PS24
XP PowerXP Power
SHP350PS24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SHP350PS24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 350W
Podatkovni listi: 1.SHP350PS24.pdf2.SHP350PS24.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 712 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 712 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SHP350PS24
Številka dela SHP350PS24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 350W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 712 pcs Podatkovni list 1.SHP350PS24.pdf2.SHP350PS24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.00" L x 3.60" W x 2.10" H (177.8mm x 91.4mm x 53.3mm)
Serija SHP Moč (Watts) 350W
Druga imena 1470-2229 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 85% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 14.5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 14.5A Odobritve CB