SDS60UT08
XP PowerXP Power
SDS60UT08 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDS60UT08
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V +/-24V 60W
Podatkovni listi: SDS60UT08.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDS60UT08
Številka dela SDS60UT08 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V +/-24V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1657 pcs Podatkovni list SDS60UT08.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -24V
Napetost - izhod 2 24V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.20" H (127.0mm x 76.2mm x 30.5mm)
Serija SDS Moč (Watts) 60W
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 3
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna Yes Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 80%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 24V -24V 6A, 2A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 6A, 2A, 500mA