SDS680R-104M
API DelevanAPI Delevan
SDS680R-104M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDS680R-104M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 300MA 480 MOHM
Podatkovni listi: SDS680R-104M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDS680R-104M
Številka dela SDS680R-104M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 300MA 480 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57537 pcs Podatkovni list SDS680R-104M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)